14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafinës arrin një super rekord në muzikën shqiptare

Bashkëpunimi i Taynës me Dafina Zeqirin ka qenë një nga projektet më të suksesshme të dy artisteve.

Edhe pse ka kaluar disa kohë, kënga është akoma mjaft e pëlqyer.

Kjo këngë ka arritur së fundmi një rekord me mbi 50 milionë klikime.

Kjo është një arritje për reperet, pasi bëhet bashkëpunimi i parë mes dy femrash që arrin këto shifra. Lajmin e kanë ndarë vetë këngëtaret në ‘Instastory’, të cilat me siguri janë emocionuar shumë.

Kujtojmë se dyshja është mjaft aktive në muzikë. Tayna sapo ka publikuar hitin e saj më të ri “Bass”, ndërsa Dafina po punon për albumin “Dafinë moj”.

Image

Më Shumë

Arteta mohon zërat për largimin e Xhakës

Ndonëse ishte çështje e kryer që Granit Xhaka e luajti ndeshjen e fundit dje me fanellën e Arsenal-it, këtë gjë nuk e ka konfirmuar...

Dy të vrarë në një shkëmbim zjarri mes motoçiklistëve në New Mexico

Dy persona u vranë dhe gjashtë u plagosën nga një shkëmbim me armë zjarri gjatë një gare me motoçikleta në Red River, në veri...

Lajmet e Fundit