7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Sulmohen inspektorët komunalë në Prizren

Një person ka sulmuar të premten inspektorët komunalë në Prizren.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës të shtunën, i dyshuari pas një mosmarrëveshjeje me lëshimin e një procesverbali, i ka sulmuar inspektorët fizikisht.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar pas një mosmarrëveshje në lidhje me lëshimin e një procesverbali ka sulmuar fizikisht inspektorët komunal. Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim./PrizrenPress.com

Më Shumë

Remzi Shala: Me dy gjaqe i përgjigjem atij nëse ia kam mbyt babanë, por ai do më përgjigjet me Kanun të Lekës

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, i akuzuari për krimet lufte, Remzi Shala, ka mohuar akuzën për vrasjen e Haxhi Përteshit në qershor...

E rëndë! Goditet me grusht dhe gjakoset Sali Berisha

Kryedemokrati Sali Berisha është qëlluar me grusht. Ngjarja ka ndodhur në momentin që Berisha po ecte me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta në...

Moti për sot

Lajmet e Fundit