16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Gjashtë persona bëhen për spital pasi u rrahën mes vete në fshatin Malësi e Re të Prizrenit

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore pasi janë rrahur mes vete si shkak i një mosmarrëveshjeje.

Rastin ka ndodhur në fshatin Malësi e Re të Prizrenit,

Të gjithë të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku katër të dyshuar janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

 

Më Shumë

Arrestohet një 27 vjeçar në Prizren për dhunë në familje dhe mospërfillje të gjykatës

Një 26-vjeçare nga Prizreni ka kërkuar ndihmën e policisë për shkak të shqetësimeve të vazhdueshme që i janë shkaktuar nga bashkëshorti i saj. Sipas dëshmisë...

MKRS-ja shkruan për koncertin e mbrëmshëm të Shkurte Fejzës: I solli publikut emocione të mëdha

“Me këngë të paharrueshme që për pesë dekada ka mbajtur gjallë atdhedashurinë e shqiptarëve dhe rezistencën e tyre, mbrëmë këngëtarja Shkurte Fejza i solli...

Lajmet e Fundit