10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Sulmohet për borxh një person në Prizren

Një person është sulmuar për borxh në Prizren.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.

“Viktima ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi është sulmuar fizikisht nga disa persona të dyshuar”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me...

Lajmet e Fundit