13.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

Sulmohet seksualisht një vajzë në Prizren

Një vajzë në Prizren ka raportuar në polici se është ngacmuar seksualisht nga një person.

Policia rastin e ka cilësuar si sulm seksual, derisa në raport thuhet se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Më datë 06.07.2023 viktima femër kosovare ka raportuar se  është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raport.

Më Shumë

Aksident në Qafë të Duhles

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur më herët në Qafën e Duhles. Indeksonline raporton se aksidenti është shoqëruar me dëme të mëdha materiale, teksa...

U konfrontua me policinë, arrestohet një person në Prizren

Një person i dyshuar u arrestua në Prizren pas një konfrontimi të tensionuar me forcat e policisë. Ngjarja ndodhi pasi personi i dyshuar refuzoi të...

Lajmet e Fundit