19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, vdes një person

Një aksident trafiku ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku një person ka humbur jetën.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjeksësisë Ligjore për obduksion, përcjell Klankosova.tv.

Autostrada, Ibrahim Rugova Suharekë -Prizren 06.07.2023-10:00. Viktima mashkull kosovar ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit të trafikut. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konfirmuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Më Shumë

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur 16 aktakuza kundër 19 personave për vepra penale të ndryshme

Prokuroria Themelore në Prizren ka ndaluar për 48 orë dy persona të dyshuar, në dy raste të ndara, për shkak të dyshimit se njëri...

Kosova në tehun e shpatës

Nue Oroshi Mospranimi i Republikës së Kosovës në Këshillin e Evropës nuk është lajm i mirë për Republikën e Kosovës. Kjo ndodhi për shumë arsye...

Lajmet e Fundit