17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Të shtëna me armë zjarri në Prizren

Raportohet se të dyshuar të panjohur dhe për shkaqe të panjohur me veturë në lëvizje kanë shtënë me arme zjarri në ajër dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Ne vendin e ngjarjes kane dal njësitet përkatëse me ç ‘rast kane gjetur dhe konfiskuar si dëshmi materiale tetë gëzhoja.

Rasti nën hetime.

Më Shumë

Nëna e djalit të Ronaldos i nënshtrohet himenoplastikës për të rifituar virgjërinë

Nëna e njërit prej djemve të Ronaldo Nazario, Michel Umezu, ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ka bërë një himenoplastikë për të...

Haxhiu për rastin Dehari: Po hetohet nëse kamerat e sigurisë janë marrë me urdhër të Dhurata Hoxhës

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka marrë një pyetje nga deputeti i PDK-së, Hisen Berisha, në lidhje me epilogun e çështjes Dehari. Haxhiu ka thënë...

Lajmet e Fundit