1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Të shtëna me armë në Rahovec – i dyshuari në arrati

Të enjten rreth orës 05:45, janë arrestuar tre të dyshuar në Rahovec Shqiptar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin tjetër i cili gjendet në arrati, janë rrahur mes vete.

Dyshohet se njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri, njofton Klan Kosova.

Në vendin ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar dy gëzhoja të armës, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti është në procedurë.

Më Shumë

LAJMI I FUNDIT: Lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Putinin

Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshoi një urdhër arresti për presidentin rus Vladimir Putin Gjykata Ndërkombëtare Penale ka bërë të ditur se ka lëshuar-urdhër arrest për presidentin...

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, tre persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në udhëkryqin Xerrxë-Rugovë, në rrugën Gjakovë-Prizren, nga ku kanë mbetur të lënduar tre persona. Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Lajmet e Fundit