11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Tre të arrestuar në Prizren, dyshohen për kanosje dhe uzurpim të pronës

Tre persona janë arrestuar në Prizren.

Ata dyshohen për kanosje dhe uzurpim të pronës.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptar për shkak të dyshimit se kishin kanosur viktimën mashkull K/Shqiptar si dhe kishin uzurpuar pronën e tij”.

“Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Më 18 prill nis rigjykimi ndaj deputetes Vrenezi dhe të tjerëve, akuzohen për korrupsion në rastin “Abi Çarshia”

Më 18 prill të këtij viti, pritet të fillojë rigjykimi  ndaj deputetes Jetmire Vrenezi, ish- drejtorit të Inspektoratit Islam Thaqit, Egzonë Morina-Thaqi, Arian Taraku...

Pas publikimit në media i kërkuari për ngacmim në Prizren vetëdorëzohet në polici

Policia e Kosovës  ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të lokalizuar vendndodhjen e një personi të dyshuar për ngacmim, raporton Gazeta Sinjali. Përmes një njoftimi...

Lajmet e Fundit