11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Theret me thikë një 15 vjeçar në Prizren

Një 15 vjeçar është ther aksidentalisht me thikë në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrugën ‘Reshat Krajgdiu’.

15 vjeçar i është therur aksidentalisht me thikë nga shoku i tij 13 vjeçar me të cilin po luanin, shkruan Gazeta Sinjali.

Si pasojë e lëndimeve që mori nga therja me thikë, i mituri është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal në Prizren.

Gjendja shëndetësore e viktimës është stabile dhe ai ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

Ndërkohë Prokuroria ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat se si ka ndodhur rasti.

Më Shumë

Mish dhe ndryshk

Asgjë nuk ishte më absurde, sureale, e paarsyeshme, e kotë, e tepërt, se ushtria, shkolla, puna, shoqëria, arti, kultura, ekonomia, partia, ideologjia, të gjitha...

Lopez, rrëfim emocional për dashurinë me Affleck

Një rrëfim me lot në sy për marrëdhënien e saj plot ulje-ngritje me bashkëshortin e saj Ben Affleck, sjell Xhenifer Lopez në dokumentarin e...

Lajmet e Fundit