13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

Theret me thikë një person në Prizren, policia po heton rastin

Policia e Kosovës ka njoftuar se të hënën është raportuar se një viktimë mashkull kosovar është dërguar në emergjencën e Prizrenit i lënduar nga mjeti i mprehtë thikë, transmeton PrizrenPress.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se rasti ka ndodhur në Prizren, të dielën rreth orës 22:00.

Sipas mjekëve viktima është jashtë rrezikut për jetë.

Policia ka bërë të ditur se ende nuk është identifikuar ndonjë person i dyshuar, ndërkaq rasti është duke u hetuar./PrizrenPress.com

Më Shumë

Ndahen 149 motokultivatorë dhe 5 plugje për bujqit e Rahovecit

Kryetari i Komunës së Rahoecit, Smajl Latifi, ka thënë se përkushtimi dhe interesimi i përhershëm i qeverisë lokale për të vënë në krye të...

Vdes shkrimtari dhe gazetari Idriz Ulaj

Ka vdekur në moshën 81-vjeçare profesori Idriz Ulaj. Ai ishte shkrimtar. pedagog dhe studiues i folklorit. Ulaj ishte edhe lektor dhe gazetar i revistës “Zëri i...

Lajmet e Fundit