-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Tifozja seksi fiton një kontratë me … L’Oreal

article-2686930-1F87728C00000578-767_306x433Belgjika mund të ketë mbyllur Botërorin, por një fanse ka dalë e fituar nga ky eveniment.

Bukuroshja 17- vjeçare Axelle Despiegelaere tërhoqi vëmendjen gjatë festimeve në ndeshjen e Belgjikës kundër Rusisë.

Fotot e saj u përhapën me shpejtësi në internet dhe kur u kthye në vendlindje, ajo hapi një faqe në Facebook që mori më shumë se 200 mijë pëlqime.

Të martën, ajo tha se ka pranuar një kontratë për modeling me agjencinë e njohur L’Oreal.

tifozja

Më Shumë

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat me fat

Dashi Ju keni një hënë disonante, por mos u shqetësoni sepse ajo tashmë e merr veten nga orët e pasdites. Pranvera do të jetë thelbësore...

SBAShK-u: Nuk do të kërkojmë që Ligji i Pagave të dërgohet në Kushtetuese

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBAShK) ka theksuar se koeficienti i pagave i miratuar nga Qeveria e Kosovës nuk i ka...

Lajmet e Fundit