0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Vajza i dërgon babait gabimisht selfie nudo në cellular

90456Kujdes me selfiet nudo që mbani në telefon! E themi këtë sepse gabimisht mund t’ia coni, babait tuaj. Një vajzë me emrin Nyjah Cousar ngatërroi adresë dhe një selfie nudo me buzë të fryra dhe gjoks të zbuluar ia nis padashur babait të saj. Ishte një ëndërr e keqe tha ajo teksa ndante këtë problem me miqtë në Twitter. Sigurisht që babai nuk është krenar që për atë që pa nga e bija. Madje i kërkoi të fliste në telefon por vajza nga turpi nuk e hapi.

“Këtë bën gjatë gjithë kohës në shkollë ti, e bën për para? Nyjah jam veri i zhgënjyer nga ty, i thashë dhe mamasë tënde, gjithashtu dhe ajo ndihet keq për këtë gjë. Pse nuk e hap telefonin, pse nuk u përgjigjesh thirrjeve të mia. Do të jem në shtëpinë tënde dhe pres të flasim rreth kësaj”.
Por vajza e shqetësuar u shpreh në Twitter me miqtë e saj se është e bindur se nuk do ia hapte derën babait.

Vajza në fund dha një këshillë për miqtë e saj në Twitter që u shtuan në 16 mijë brenda një kohe të shkurtër. “Mos dërgoni me selfie nudo për sot”.

Dhe ju që të jeni të sigurt, ose mos mbani foto nudo tuajat në telefon, ose mësoni të përdorni mirë telefonin, ose thjesht mos i coni babait selfie nudo në telefon.

Më Shumë

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Vdekjet nga shurupet e kollës, OBSH: Masa të menjëhershme për mbrojtjen e fëmijëve

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka bërë thirrje për “veprim të menjëhershëm dhe të koordinuar” për të mbrojtur fëmijët nga ilaçet e kontaminuara, pas vdekjeve...

Lajmet e Fundit