2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Totaj uron nxënësit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka uruar të gjithë nxënësit për fillimin e procesit mësimor.

“Rrugët e Prizrenit u vërshuan sot me fëmijë të buzëqeshur, pasi filloi mësimi në të gjitha nivelet e arsimit parauniversitar edhe në qytetin tonë”,tha Totaj.

Ai vizitoi SHFMU “Mati Logoreci”, ku i uroi nxënësit dhe mësimdhënësit për mbarvajtjen e mësimit si dhe i inkurajoi për vitin e ri akademik.

 

Më Shumë

Ballkani e mbyll stinorin vjeshtor me fitore të thellë ndaj Gjilanit

Ballkani ka shënuar fitore të thellë ndaj Gjilanit, me rezultat 3-0, në kuadër të xhiros së 18-të në Superligën e Kosovës. Golin e parë në...

Vetura godet për vdekje këmbësoren në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident me fatalitet në Prizren, ku vetura...

Lajmet e Fundit