-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Totaj viziton policinë, zjarrfikësit dhe punëtorët shëndetësor — ua uron vitin 2023!

Në natën e ndërrimit të moteve kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka vizituar zyrtarët policor, stafin shëndetësor dhe zjarrfikësit për t’iu shprehur respektin për punën në shërbim të shëndetit publik dhe sigurisë së qytetarëve.

“Janë disa profesione që nuk pushojnë gjatë gjithë vitit, nga të cilat, ne, qytetarët e Prizrenit, e kemi të garantuar sigurinë në çdo aspekt. Vizitova sonte zyrtarët policor, stafin shëndetësor dhe zjarrfikësit për t’iu shprehur respektin për punën në shërbim të shëndetit publik dhe sigurisë së qytetarëve tanë. Në këtë ndërrim motesh, Policia, Zjarrfikësit dhe Emergjenca, garantojnë sigurinë dhe shëndetin për qytetarët e Komunës së Prizrenit. Faleminderit dhe mirënjohje për punën tuaj. Urime Vitin e Ri 2023, të gjithëve!”-është shprehur Totaj./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Haradinaj: Kosova synon të jetë në NATO dhe në rresht me shtetet prijëse të demokracisë në botë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka takuar Drejtorin e Departamentit të Mbrojtjes për Evropë dhe Politikat e NATO-s, Andrew...

Hodaj s’bindet nga reagimi i Veliajt

Anëtari i kryesisë së degës së LDK-së në Prizren, Hazir Hodaj tha se nuk ishte në dijeni për reagimin e Veliajt, por shtoi se...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit