7.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Trejsi Sejdini mahnit me tiparet e bukura trupore në bikini

Trejsi Sejdini, ka publikuar imazhe të reja teksa ka ekspozuar tiparet e bukura.

E veshur me një palë bikini disa ngjyrëshe, bukuroshja ka pozuar në një varkë ku edhe ka shijuar bukuritë e detit aty pranë.

“T’boj idor jeta jem”, ka shkruar në përshkrimin e postimit modelja e njohur shqiptare.

Më Shumë

Vdes në moshën 66-vjeçare aktori amerikan, Clarence Darnell Gilyard Jr.

Clarence Gilyard, një aktor veteran që kishte role të dukshme në “Die Hard”, “Matlock” dhe “Walker, Texas Ranger”, i cili më vonë u bë...

Nesër shqyrtohet Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik

Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik do të shqyrtohet më 2 dhjetor. Kështu ka thënë deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Valon Ramadani. “Komisioni për...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit