6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Për shkaqe xhelozie, burri nga Dragashi e bën gruan për spital

Një burrë nga Dragashi është arrestuar pasi që i njëjti për shkaqe xhelozie e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, raporton PrizrenPress

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Sipas Policisë, në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit palët të lirohen dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Hasani: Vendosja e emrave shqip për fëmijët sot është detyrë kombëtare e çdo shqiptari

Ish-i burgosuri politik Nait Hasani,  ka treguar edhe me çfarë pasoja janë përballur personat të cilat kanë pasur emra me identitet kombëtar e po...

Përurohet shkolla fillore “Dy Dëshmorët” në Piranë

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se sot është bërë përurimi i objektit të ri të shkollës fillore “Dy Dëshmorët” në fshatin Piranë, raporton PrizrenPress. Njoftimi...

Lajmet e Fundit