19.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Tri vdekje dhe 23 raste pozitive me koronavirus

  1. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë vdekur tre persona dhe kanë rezultuar 23 me koronavirus.

Më Shumë

Drejtori i kompanisë poston foto duke qarë pasi largoi disa punëtorë nga puna

Drejtori Ekzekutiv i Linkedin është bërë lajm  pasi postoi një selfie të tij duke qarë pas pushimeve nga puna që bëri në kompaninë e...

Donald Trump është nën hetime për shkelje të Aktit të Spiunazhit

Donald Trump është nën hetim penal për shkelje të mundshme të Aktit të Spiunazhit dhe statuteve shtesë në lidhje me pengimin e drejtësisë dhe...

Lajmet e Fundit