33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Turner pëson goditje në tru

tinaKëngëtarja veterane, Tina Turner, ka përjetuar një goditje të lehtë në tru.

Lajmin e ka konfirmuar një bashkëpunëtor i saj duke treguar se ajo është duke u rikuperuar.

“Turner ka pasur një goditje të lehtë në tru. Ajo është duke u shëruar dhe nuk do të ketë kurrfarë pasojash”, ka thënë Albert B.

Edhe në fillim të këtij u raportua se 74-vjeçarja pësoi një tjetër goditje në tru, mirëpo asokohe asgjë nuk u konfirmua…

Më Shumë

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet për posedim të marihuanës

Është arrestuar një person në Prizren, pasi që gjatë kontrollit në trup i janë gjetur dhe konfiskuar si prova materiale: shtatë (7) foli paketim...

Vdes një person në Rahovec pasi u godit nga traktori

Një person ka vdekur në Rahovec pasi është goditur nga një traktor. Sipas raportit policor, i dyshuari mashkull kosovar duke lëvizur prapa me traktor, dyshohet...

Lajmet e Fundit