25.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

United sytë kah Casemiro

Manchester United po e shqyrtojnë mundësinë e transferimit të CAsemiros nga Real Madrid, sipas Don Balon.

Klubi i Jose Mourinhos është i gatshëm që t’ia paguajë CAsemiros një pagë të ngjashme me atë që merr Paul Pogba.

Sidoqoftë, Casemiro duket se dëshiron që të mbetet në Bernnabeu, pasi që më herët ka refuzuar edhe ofertën nga PSG.

Digjet një shtëpi në Malishevë, vdes 76-vjeçari

Në orët e hershme të mëngjesit është djegur një shtëpi në fshatin Panorc të Malishevës, ku si pasojë e zjarrit ka vdekur një 76-vjeçar,...

Mungesa e trotuareve ua vështirëson lëvizjen e lirë nxënësve në Prizren

Në Prizren shumë objekte shkollore që ndodhen në skaj të rrugëve automobilistike, po ua pamundësojnë nxënësve dhe prindërve të lëvizin lirshëm në vajtje-ardhje nga...

Lajmet e Fundit