23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Urimi i Totaj për festën e Bajramit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka uruar besimtarët islam për festën e Bajramit.

“Uroj të keni shëndet, paqe dhe dashuri në familjet tuaja!”, uron Totaj.


Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Lajmet e Fundit