6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Vdekje e dyshimtë në Suharekë

Një person i vdekur është dërguar në Spitalin e Prizrenit.

Viktima është nga Suhareka.

“Vdekja është konstatuar nga mjeku kujdestar, ndërsa me vendim te prokurorit trupi i pa jete dërgohet ne IML për obduksion”, njofton PK.

“Rrethanat e vdekjes janë të dyshimta”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ndryshimi i orës bëhet këtë fundjavë, ja si funksionon dhe kur ndryshon

Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I pari që teorizoi...

Projektohet rikthimi i Messit te Barcelona

Lionel Messi është bashkuar me Argjentinën, një vend ku ndihet ende “mbret”, ndryshe nga Parisi ku tifozët nuk ngurojnë as ta vërshëllejnë. Situata që po...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit