11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Ja sa vota mori Drita Millaku

Kandidatja për deputete nga Lëvizja Vetëvendosje, Drita Millaku ka marrë 7,012 vota, në zgjedhjet e 6 tetorit.

Millaku në mandatin e kaluar ka qenë deputete në Kuvendin e Kosovës.

Ndërsa, një mandat ka qenë asambliste në Kuvendin e Prizrenit./PrizrenPress.com/

Më Shumë

PSD sot mban protestë, kërkon dorëheqjen e Kurtit

Partia Socialdemokrate e Kosovës sot organizon protesta kundër Marrëveshjes së Ohrit dhe me kërkesë dorëheqjen e kryeministrit Albin Kurti, njofton Klankosova.tv. Protesta e PSD-së fillon...

Prizren: Djali ia demolon zyrën babait, policia e arreston dhe i sekuestron marihuanë e heroinë

Policia e Kosovës raporton se kanë arrestuar në Prizren një person të dyshuar, mashkull, i cili ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. ‘’Është arrestuar...

Lajmet e Fundit