11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Vdekje e dyshimtë në Suharekë

Një grua nga Suhareka është dërguar në gjendje të rëndë shëndetësore në Spitalin e Prizrenit.

Policia njofton se e njëjta ka vdekur.

Rasti në polici është hapur si “vbdekje e dyshimtë”.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË/Suharekë 10.07.2023-17:47. Raportohet se në gjendje të rëndë shëndetësore ishte dërguar në Spitalin e Prizrenit viktima femër kosovare, mirëpo e njëjta ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

Më Shumë

Sot përfundon periudha shtesë e regjistrimit të popullsisë

Sot përfundon regjistrimi i popullsisë edhe për komunat në Kosovë të cilat kishin kërkuar shtyrjen e afatit për një javë në mënyrë që të...

138 vite pa Viktor Hygon, shkrimtari francez që pasurinë e tij e la amanet për të varfërit

138 vite më parë, më 22 maj 1885 ndali trokun e vet të drobitur nga vitet dhe dhimbjet, zemra 83-vjeçare, e Viktor Hygoit, babait...

Lajmet e Fundit