16.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Vdes ish-futbollisti i Ballkanit, Skender Kuqi

Ka ndërruar jetë ish-futbollisti i Ballkanit, Skender Kuqi.

Lajmin e ka konfirmuar klubi suharekas me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, shkruan “Zeri.info”.

Ballkani i ka shprehur ngushëllime familjes Kuqi.

 

Më Shumë

Neymar kontaktohet nga Guardiola

Mes tensioneve në rritje mes Neymarit dhe Paris Saint-Germainit, si me tifozët ashtu edhe me drejtuesit e klubit, futbollisti mund të largohet në afatin...

Parashikimi i motit për këtë javë

Në Kosovë në këtë javë pritet të mbajë mot i ngjashëm me të javës së kaluar. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri më 2 qershor...

Lajmet e Fundit