19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Më shumë se provokative, Enca në klipin me Don Xhonin

Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara, jo vetëm për shkak të projekteve muzikore, por edhe paraqitjeve në videoklipe.

E po kaq provokative, Enca do të shfaqet edhe në bashkëpunimin me reperin kosovar Don Xhoni.

Ajo ka shkëputur një fotografi nga ky klip, ndërsa tregon se projekti do të lansohet të mërkurën në orën 17:00 dhe mbanë titullin “Break Doën”./Indeksonline

Më Shumë

Prizren, 10 aktakuza kundër 11 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Të shtëna me armë zjarri në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën në tregun e gjelbër në Prizren ka pasur të shtëna me armë zjarri.   Siç thuhet në raportin...

Lajmet e Fundit