13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Vdes në moshën 50 vjeçare punëtori i Telekomit

Ka vdekur në moshën 50 vjeçare punëtori i Telekomit të Kosovës, Ahmet Kikaj.

Lajmin e kanë bërë të ditur nga Sindikata e Telekomit përmes një shkrimi në Facebook.

“Me pikëllim të thellë, morëm lajmin se pa papritmas ne moshën 50 vjeçare ka ndërruar jetë kolegu Ahmet Kika. FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij. Qoftë i paharruar kujtimi për Ahmet Kika”, shkruhet në njoftimin e sindikatës./Express/

Më Shumë

Neymar u largua nga intervista – pas pyetjes për Kylian Mbappé

Neymar ka shkaktuar një bujë të madhe me përgjigjen e tij ndaj një pyetjeje në lidhje me bashkëlojtarin te Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Braziliani startoi...

Shitja e derivateve për 24 orët e ardhshme – çmimi i naftës dhe benzinës nuk ndryshon

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), ka publikuar çmimet për shitjen e derivateve për 24 orët e fundit. Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar...

Lajmet e Fundit