0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Vdes reperi amerikan në moshën 22 vjeçare

Reperi amerikan nga Memphis, Big Scarr raportohet se ka vdekur në moshën 22-vjeçare.

Muzikanti – emri i plotë i të cilit është Alexander Woods – u raportua i vdekur nga The Shaderoom të enjten (22 dhjetor), dhe vdekja e tij u konfirmua nga reperi Gucci Mane, etiketa diskografike e të cilit, Gucci Mane’s 1017 Records, kishte nënshkruar me të, shkruan DailyMail.

Shkaku i vdekjes së Scarr është aktualisht i panjohur dhe asnjë konfirmim nuk është dhënë nga policia apo raportimet lokale.

 

 

Më Shumë

“Kamionë me arkivole për ushtarët rusë” shihen në qytetin ukrainas Khrustalnyi

Një gazetar ukrainas ka shpërndarë një video, ku shihet sesi një kamion mbushet me arkivole të përgatitura për ushtarët e mobilizuar rusë. Denys Kazanskyi postoi...

Përballja e Fury me Usyk do të ketë tarifën më të lartë në historinë e boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk janë gati për “tarifën më të madhe në historinë e boksit” ndërsa Arabia Saudite përgatitet të paraqesë një ofertë...

Lajmet e Fundit