12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Vërmicë, një i arrestuar për kokainë

Në pikën kufitare në Vërmicë është arrestuar një person nën dyshimin se posedonte kokainë.

Sipas policisë rasti ka ndodhur rreth orës 12 pas mesnate dhe pas pas kontrollit të dyshuarit i janë gjetur rreth 6.35 gramë kokainë.

Tutje thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Lajmet e Fundit