17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Vërshime në Rahovec: Asamblisti i PDK-së theu dorën derisa përpiqej të ndihmonte qytetarët

Asamblisti i Kuvendit Komunal të Rahovecit nga radhët e PDK-së, Sejfullah Sejfullahu, ka thyer dorën derisa ishte përpjekur të ndihmonte në pastrimin e podrumeve.

Këtë e a bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Facebook.

 

“Gjatë vërshimeve të mbrëmshme, në përpjekje për të ndihmuar në pastrimin e  podrumeve, mbrëmë u rrëzova, kam thyer njërën dorë, tjetrën e kam plasaritur, andaj për pak kohë do të jem out!”, ka shkruar Sejfullahu në Facebook.

Më Shumë

Vdekja e turpit!

Nga Fahri Musliu Atje ku nuk ka turp mbisundon mendjemadhësia, arroganca, kaosi, pafytyrësia, egoizmi... kurse mos arsimimi e primitivizmi qëndrojnë në rendin e parë.Kurse shënja...

Shitja e derivateve për 24 orët e ardhshme – çmimi i naftës dhe benzinës nuk ndryshon

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), ka publikuar çmimet për shitjen e derivateve për 24 orët e fundit. Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar...

Lajmet e Fundit