11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Vërshime në Rahovec: Asamblisti i PDK-së theu dorën derisa përpiqej të ndihmonte qytetarët

Asamblisti i Kuvendit Komunal të Rahovecit nga radhët e PDK-së, Sejfullah Sejfullahu, ka thyer dorën derisa ishte përpjekur të ndihmonte në pastrimin e podrumeve.

Këtë e a bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Facebook.

 

“Gjatë vërshimeve të mbrëmshme, në përpjekje për të ndihmuar në pastrimin e  podrumeve, mbrëmë u rrëzova, kam thyer njërën dorë, tjetrën e kam plasaritur, andaj për pak kohë do të jem out!”, ka shkruar Sejfullahu në Facebook.

Më Shumë

“Do të shkoj në shtëpi ta marr Kallashnikovin dhe do t’ju vras të gjithëve”, si u kërcënuan pjesëtarët e KFOR-it

Pjesëtarët e KFOR-it italian janë kërcënuar me vrasje nga dy persona në fshatin Lubiçevë të Prizrenit. Dy të dyshuarit lidhur me rastin tashmë janë prangosur...

Specialja refuzon edhe apelimin e dytë të Isni Kilajt për ndërprerje të paraburgimit

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, është hedhur për të dytën herë apelimi i Isni Kilajt kundër mbajtjes së tij në...

Lajmet e Fundit