14.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Veseli ka vizituar të lënduarit në QKUK

Kadri veseli ,kryetar kuvendiKryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka qëndruar në QKUK, ku ka vizituar të lënduarit e protestës së djeshme.

Veseli me këtë rast i ka uruar ata që të shërohen sa më shpejt. Gjithashtu, ka thënë se është fat i mirë që askush nuk e ka humbur jetën.

Duke folur për Trepçën, ai ka thënë se kjo ndërmarrje do të zhvillohet dhe në të do të ketë punësime të reja.

Gjithashtu, Veseli ka theksuar se nuk duhet të merren shumë parasysh deklaratat që vijën nga Serbia, sepse Kosova tashmë është e pavarur.

Më Shumë

E konfirmon Fury: Dueli me Joshuan është anuluar

Dueli i madh në boksin profesionist mes Tyson Fury dhe Anthony Joshua tashmë është anuluar. Është boksieri boksieri britanik Tyson Fury, kampion bote në peshën...

Çmimi i derivateve për 24 orët e fundit

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë publikoi dje çmimet tavan për derivatet e naftës. Çmimet maksimale janë si në vijim: 1.60 euro për Litër, për produktin...

Lajmet e Fundit