19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Vetaksident në Gjonaj të Hasit

Një vozitës është vetaksidentuar me veturë në fshatin Gjonaj të Hasit.

Vetaksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit.

“Vozitësi mashkull kosovar me veturë nga pa kujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku. Si pasojë, lëndime ka pësuar vetë vozitësi, i cili është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Sindikata e Arsimit mund ta shqyrtojë mundësinë e ndërprerjes se grevës

Drejtues të Sindikatës së Arsimit kanë paralajmëruar se ditëve në vazhdim do të konsultohen me anëtarësinë për të parë mundësinë e ndërprerjes se grevës...

Latifi takon ministren Hajdari, flasin për investimet në Parkun Industrial në Opterushë

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, është takuar me ministren e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, me të cilën ka biseduar për...

Lajmet e Fundit