15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Vetaksident në Rahovec, lëndohet ngasësi i automjetit

Një vetaksident ka ndodhur në rrugën “Shkodrani” në Rahovec, ku është lënduar ngasësi i automjetit.

Këtë për Klankosova.tv e konfimuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj, i cili tha se ngasësi e ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe është vetaksidentuar.

“Rreth orës 08:50 është raportuar aksident trafiku në rrugën “Shkodrani” në Rahovec. Policia ju ka përgjigjur rastit, ku ngasësi i një automjeti kishte humbur kontrollin mbi automjetin dhe ishte vetaksidentuar. Për pasojë përveç dëmeve materiale, ngasësi (mashkull i moshës madhore) ka pësuar lëndime të lehta trupore”, thuhet tutje në konfirmim.

Gjykata e Tiranës merr vendim që Dritan Goxhaj të ekstradohet në Hagë

Gjykata e Tiranës ka vendosur t’i hapë rrugë ekstradimit të ish-luftëtarit të UÇK-së, Dritan Goxhaj. Ky i fundit, i arrestuar në vendin tonë gjatë muajve...

Tahiri: Kurti fajëson të gjithë, një arsyetim i mirë për të bërë asgjë

Ish kryenegociatorja e dialogut, Edita Tahiri, ka thënë se Kurti po i bën të gjithë fajtorë, qeveritë e kaluara, Amerikën, BE-në, Macronin, ndërmjetësuesit e...

Lajmet e Fundit