17.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Vetura e Qeverisë në Rradhimë të Vlorës (Foto)

foto nga vlora(E plotësuar) Një veturë me targa të Qeverisë së Kosovës është  parë dje në Rradhimë të Vlorës.

Fotografia e veturës e cila është dërguar në adresë të “PrizrenPress-it” është realizuar dje rreth orës 14:05 minuta, afër një hoteli  në Rradhimë të Vlorës.

”PrizrenPress” ka arritur të mësojë se vetuar që është parë në Rradhimë të Vlorës është e llojit “Skoda Oktavia” dhe mban numrin 3Z 123-17.

Fotot dëshmojnë se si përfaqësuesit e Qeverisë së Kosovës, veturat  zyrtare i përdorin edhe për pushimet e tyre private./PrizrenPress.com/

foto rradhimevlora 2vlora 2

Superliga rikthehet me disa duele interesante

Skuadrat elitare të vendit tonë, rikthehet këtë mesjave me ndeshjet e javës së shtatë. Kjo xhiro nis sot pasdite me dy duelet Fushë Kosova-Ballkani, Gjilani-Liria...

Quni: Besoj që institucionet i kanë marrë masat për t’iu përgjigjur sulmeve si ai në Banjskë

Ish-ministri i Mbrojtjes, deputeti i LDK-së, Anton Quni, tha se synimet e grupit terrorist që e sulmoi Policinë e Kosovës para një jave në...

Lajmet e Fundit