13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Vidhen 40 telefona në një shitore në Suharekë

Janë vjedhur 40 telefona dhe një kompjuter në një shitore në Suharekë.

Ngjarja ka ndodhur në mëngjesin e të mërkurës.

“Rr. Brigada 123, Suharekë 30.06.2021 – 03:36. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë lokalit të tij dhe nga aty kanë vjedhur rreth 40 copë telefona dhe një kompjuter. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Më Shumë

Jasharaj paralajmëron përkeqësim të situatës nëse nuk ekzekutohen pagat

Kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj i ka bërë thirre Qeverisë së Kosovës të ekzekutoj pagat për të gjithë punëtorët e arsimit më së largu...

Kërcënoi me jetë vëllain, i dyshuari nga Kabashi i Hasit shkakton probleme në gjykatë

  Vendimi i Gjykatës për caktimin e masës së paraburgimit e ka mllefosur të dyshuarin nga Prizreni S.K., i cili para pak ditësh përfundoi në...

Lajmet e Fundit