19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Vraniqi: Xhamat ndërrohen, Trepça nuk kthehet

ErzenVraniqi-VVI shkurtër me një porosi ka qenë zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Erzen Vraniqi, me të cilën i është drejtuar, siç ka thënë ai, atyre që po u dhimbsen xhamat e ndërtesës së Qeverisë.

“Po shpresoj që të gjithëve që po u dhimbsen xhamat e ndërtesës së Qeverisë, iu dhimbset po aq edhe Trepça. Xhamat edhe ndërrohen, Trepça nuk kthehet”, ka shkruar Vraniqi, në profilin e tij në Facebook.

Më Shumë

Ministria publikon çmimet e derivateve

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme. Siç njofton ministria, çmimi maksimal i lejuar...

“Hoteli është një shtëpi e dytë”, Dafina Zeqiri vjen plot stil në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka përmbyllur një sezon verore tejet të suksesshme me angazhime të shumta në koncerte dhe mbrëmje muzikore. Ndërsa, tani ajo...

Lajmet e Fundit