13.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Wilshere do që të mbetet në Angli

Futbollisti i Arsenalit, Jack Wilshere, nuk është i interesuar që të largohet nga Anglia, raporton Daily Mail.

Pavarësisht se nuk ka ende kontratë të re me Arsenalin, mesfushori nuk dëshiron që ta lë Arsenalin, dhe është bërë gati që t’i refuzojë një numër ofertash nga klubet tjera.

Topçinjtë thuhet se janë afër dhënies së një kontrate minimale për Wilshere, me premtimin për një kontratë të re në të ardhmen, nëse ai arrin ta rigjejë formën e tij më të mirë.

Më Shumë

Producentja e Bondit kujton takimin me Amy Winehouse

Producentja e filmave “James Bond”, Barbara Broccoli, ka folur për takimin shumë pikëllues që kishte pasur me këngëtaren e ndjerë Amy Winehouse për ta...

Totaj nënshkruan memorandum bashkëpunimi me “Liria” dhe “Handikos Prizren”

Tetori është muaji i ndërgjegjësimit dhe sensibilizimit për personat me aftësi të kufizuara dhe në kuadër të aktiviteteve të këtij muaji, kryetari Shaqir Totaj...

Lajmet e Fundit