11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Ylli Behluli një yll i ri ne skenën muzikore

Ylli, më muzikë ka filluar te merret nga femëria mirëpo me projekte dhe këngë është aktive qe dy vite ku ka dhjetë projekte, tri këngë me vidoklipe ndërsa tjerat janë këngë te përpunuara popullore.

Ylli Behluli së fundmi ka lansuar baladën e re te titulluar “Asnjëherë” me tekst te Kushtrim Reshitajt , orkestrimi nga RRecords ,ndërsa videoklipi është realizuar nga AArt Channel.

Ylli ,është një këngëtar qe ne te ardhmen premton shume dhe ka një zë melankolik, gjatë verës ka qen i angazhuar edhe neper ahengje te ndryshme familjare dasma dhe mbrëmje rinore.

Prejardhja e Yllit është nga Mushtishti, fshati i bylbylave te muzikës popullore.

Më Shumë

Ndryshimi i orës bëhet këtë fundjavë, ja si funksionon dhe kur ndryshon

Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I pari që teorizoi...

Mediat serbe e quajnë Xhakën “provokatori shqiptar”

Zvicra do të përballet me Bjellorusinë në kuadër të ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian, përballje kjo që UEFA vendosi të luhej në Serbi (për...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit