7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Ylli e fiton finalen e parë ndaj Trepçës

KB Ylli është fitues i ndeshjes së parë finale – të play-offit ndaj Trepçës.

Në një ndeshje tejet interesante dhe me shumë rivalitet, skuadra nga Suhareka triumfoi me rezultat 63-62.

Ani pse mitrovicasit e nisën më mirë takimin, nuk mundën ta rujanë epërsinë deri në fund.

Më Shumë

Dukagjini do t’i bëjë ‘konak’ Lirisë

  Pas tri ndeshjeve të djeshme, elita e futbollit tonë, do të vazhdojë sot pasdite me dy sfidat e fundit të javës së 21-të. Dukagjini do...

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Ndërmarrja “Adi- Plast” në Prizren është e specializuar në vendosjen e dyerve dhe dritareve gjermane. Me një përvojë prej 15 vjetësh, kjo ndërmarrje ka arritur...

Lajmet e Fundit