35.8 C
Prizren
E hënë, 15 Korrik, 2024

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prizren.

Rasti është lajmëruar në polici nga nëna e saj.

“Vajza  ka dalë nga shtëpia dhe nuk është lajmëruar më”,ka deklaruar nëna e vajzës së zhdukur..

Policia  po e heton rastin.

Previous article
Next article

Më Shumë

1672 gjoba të shqiptuara për një javë në rajonin e Prizrenit

1672 gjoba i ka shqiptuar Policia e Kosovës brenda një javë në katër komuna të rajonit të Prizrenit, në kuadër të komunikacionit rrugor. “Po ashtu...

Blushi tek “Hëna e Shqipërisë” zbulon komplotin e madh ndaj vendit. Ja të pasurit shqiptar që duan izolimin e Shqipërisë

Shkrimtari Ben Blushi në një prej librave të tij, i titulluar “Hëna e Shqipërisë”, një botim i shtëpisë botuese prestigjioze në vend UET-Press, paraqet...

Lajmet e Fundit