-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prizren.

Rasti është lajmëruar në polici nga nëna e saj.

“Vajza  ka dalë nga shtëpia dhe nuk është lajmëruar më”,ka deklaruar nëna e vajzës së zhdukur..

Policia  po e heton rastin.

Previous article
Next article

Më Shumë

Osmani takon ish-Sekretarin amerikan të Shtetit, John Kerry – flasin për situatën e sigurisë në Kosovë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka takuar John Kerry, të Dërguarin e Posaçëm Presidencial i Shteteve të Bashkuara për çështje klimatike dhe ish Sekretar...

Gjendet i vdekur një person në një market në Prizren

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në një market në Prizren, transmeton IndeksOnline. Lexuesit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku...

Lajmet e Fundit