37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

3 të vdekur dhe 76 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Tre persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19 në Kosovë në 24 orët e fundit, duke çuar shifrën totale të vdekurve në 604.

Ndërkohë janë regjistruar edhe 76 raste të reja.

Numri i të infektuarve vjen nga 538 mostra të testuara, ka njoftuar IKSHPK-ja.

Më Shumë

Lajmet e Fundit