-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

32-vjeçarja mahnit fansat me pozat me bikini të vogla

Pushimet e saj nisën mirë që kur u shfaq me Jamie Dornan në aeroport.

Dhe Maura Higgins vazhdoi ta shijoi kohën e saj të lirë edhe të enjten në Meksikë.

Nga atje, ylli i Love Island ka mahnitur fansat e saj me foto ku u shfaq me bikini, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Image

Maura Higgins

32-vjeçarja dukej e pabesueshme teksa u zhvesh në bikini dy-pjesësh të vogël, duke pozuar në plazh.

Në duar ajo mbante një kapelë, që ia kompletoi dukjen tejet seksi./Botasot

Image

Më Shumë

Prizren: Digjet një shtëpi, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar si pasojë e një zjarri që e ka përfshirë një shtëpi në Prizren. Viktimat janë të dërguar për trajtim në spital. Rasti...

Votohet rekomandimi i VV-së në Prizren për faljen e 100 eurove të tatimit në pronë

Në Kuvendin e Komunës së Prizrenit është mbajtur seanca e jashtëzakonshme e iniciuar nga Lëvizja Vetëvendosje. E në këtë seancë, me votë unanime është votuar...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit