8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Mëngjes i përgjakshëm në Prizren

Një grua është plagosur me armë zjarri mëngjesin e së hënës në Prizren.

Siç njofton policia, lidhur me rastin është arrestuar një burrë dhe është dërguar në mbajtje.

Kurse, viktima është jashtë rrezikut për jetë.

“Sipas mjekëve viktima është jashtë rrezikut për jetë. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore”, ka thënë Policia e Kosovës.

Viktima është shtrirë për trajtim dje në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Më Shumë

S`ka rroga, ndërrimi i parë i punëtorëve të `Trepçës` bojkoton punën

Ndërrimi i parë i punëtorëve në Trepçë nuk kanë punuar sot për shkak se ende nuk i kanë marrë pagat e plota, njofton RTKlive. Disa...

Haxhi Krasniqi rikthehet në ring, zbulohet kundërshtari dhe data e meçit

Boksieri kosovar, Robin Haxhi Krasniqi do të rikthehet në ring. Krasniqi për kundërshtar do ta ketë portugezin, Jorge Silva. Meçi zhvillohet me datë 4 maj në...

Lajmet e Fundit