18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Mërgimtarja nga Zvicra dyshohet se u sulmua nga kunata në Suharekë

Një grua me nënshtetësi zvicerane e ka njoftuar Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga motra e burrit në Suharekë.

Sipas njoftimit të policisë, viktima nuk ka pranuar trajtim mjekësor, raporton “Betimi për Drejtësi”.

“Viktima femër kosovare, me nënshtetësi zvicerane, ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga motra e burrit, e dyshuara femër kosovare. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë./

Më Shumë

Kryetarja e Gjykatës Themelore në Prizren ngushëllon familjen dhe miqtë e avokatit Rexhep Hasani

Kryetarja e Gjykatës Themelore në Prizren, Shpresa Emra, ka ngushëlluar familjen dhe kolegët e avokatit Rexhep Hasani, i cili vdiq dje. E nderuara familje Hasani, I...

Rrënohet një objekt i vjetër në Prizren

Në lagjen Bazhdarhane të qytetit të Prizrenit ka nisur rrënimi i një objekti të vjetër. Lëvizja Vetëvendosje në këtë komunë reagon kundër këtij projekti,...

Lajmet e Fundit