10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

A do të largohet Martial nga Manchester United?

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, raportohet se ka hedhur poshtë mundësinë e shitjes se Anthony Martial.

Sulmuesi francez sipas mediave britanike, është objektiv i gjigantit italian, Juventus, madje, torinezët tashmë kanë pyetur Unitedin për Martial.

“BBC Sport” thotë se Ten Hag këmbëngul se Martial duhet të qëndrojë pas një parasezoni mbresëlënës.

Martial ka shkëlqyer këtë verë dhe i ka lënë përshtypje menaxherit të tij të ri të ‘Djajve të Kuq’.

Kujtojmë se Martial një pjesë të sezonit të kaluar e kalojë tek Sevilla.

Më Shumë

Deputetja e AAK-së, Reshitaj: SBAShK është për zgjidhje, por jo për propozimin e dhënë nga Gola

Kryetari i Komisionit për Arsim dhe deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ardian Gola, ka propozuar që të zëvendësohet metoda aktuale e grevës me...

Ballkani mposhti Malishevën

Skuadra e Ballkanit e mposhti Malishevën me rezultat 3-2, në ndeshjen e mbetur të javës së parë në Superligën e Kosovës në futboll. Malisheva befasoi...

Lajmet e Fundit