7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Romajë të Prizrenit

Një qytetar nga fshati Romajë i Prizrenit, dje rreth orës 16:30 ka gjetur një mjet i pashpërthyer.

Tërheqja e mjetit është bërë në mënyrë të sigurt nga njësitë kompetente, me ç’rast nuk ka pasur dëme.

 

Lidhur me rastin është njoftuar edhe Prokurori, i cili e ka cilësuar rastin si ‘Gjetje e mjetit të pashpërthyer’.

Më Shumë

Avokatët e shoferit që aksidentoi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: Aksidenti ndodhi pa qëllim, klientit tonë iu konfiskua telefoni

Dy avokatët Gent dhe Blend Gjini, që përfaqësojnë shoferin që ka aksidentuar Hajrush Behlulin, kanë bërë një deklaratë për Telegrafin duke thënë se konfiskimi...

Migjeni: Shpresa vdes e fundit, prandaj falim e shpresojmë

Millosh Gjergj Nikolla i njohur më shumë përmes nofkës Migjeni, ka qenë një poet dhe prozator i shquar shqiptar. Migjeni konsiderohet si një ndër shkrimtarët më të lexuar e...

Lajmet e Fundit