18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Totaj me biçikletë nëpër rrugët e Prizrenit

Në ditët e fundit të verës, kryetari  i Prizrenit, Shaqir Totaj, po endet me bicikletë nëpër qytet.

Sot pas orës 4 të pasdites, Totaj është parë në një nga rrugët në qendër të Prizrenit teksa udhëtonte me biçikletën e tij.

Gjatë kësaj vere, Totaj e publikoi një fotografi në Facebook, teksa ngiste bicikletën dhe inkurajonte edhe bashkëqytetarët të vepronin njëjtë.

“Përfundova ditën e punës dhe po shfrytëzoj transportin alternativ ???? , për t’u kthyer në shtëpi. Shtegu i biçikletave ????tashmë është në funksion të të gjithëve”, shkroi Totaj në korrik.

“Ju inkurajoj të veproni njejtë, të mbrojmë ambientin e qytetit tonë së bashku dhe të kujdesemi për shëndetin ?”.

Më Shumë

Kurti: Edhe pas një çerek shekulli fati i Ukshin Hotit nuk është zbardhur

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti tha se më 16 maj 1999, profesori Ukshin Hoti, pas lirimit nga burgu i Dubravës, u rrëmbye dhe u...

Oleksandr Usyk shpallet kampion i padiskutueshëm i peshave të rënda në boks

Oleksandr Usyk me vendim të ndarë të gjyqtarëve shpallet kampion i padiskutueshëm i peshave të rënda, pasi arriti ta rrahë Tyson Furyn, në të...

Lajmet e Fundit