34.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Mëngjesi i sotëm pritet që të jetë me vranësira kalimtare, kështu ka bërë të ditur Prishtina Weather.

Ndërkaq, gjatë ditës pritet që të jetë ditë me diell, përcjell Klankosova.tv.

Temperaturat minimale pritet të jenë 8 gradë Celsius, ndërkaq ato maksimalet do të arrijnë deri në 23 gradë Celsius.

Më Shumë

Futbolli në zi, vdes portieri i Barcelonës

Portieri i ri i Barcelonës Guayaquil, Justin Cornejo, ka humbur betejën me jetën në orët e para të ditës së sotme i cili ishte...

Përfshihen nga zjarret disa fusha dhe male në Suharekë

Kanë marrë flakë edhe fushat dhe malet e Suharekës. Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit. “Suhareka përfshihet nga zjarre të mëdha...

Lajmet e Fundit