7.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Tragjedi në Itali: Vdesin në aksident 22-vjeçarja dhe 3 fëmijë shqiptarë

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur të dielën në darkë në Parma të Italisë. 4 persona, të gjithë shqiptarë, kanë ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Mediat shkruajnë se ka mbetur i plagosur edhe 1 person tjetër, i cili është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Identiteti i viktimave nuk është bërë me dije, por mësohet se ata janë të moshave 22 vjeç, 12 vjeç, 8 vjeç dhe më i vogli, 2 vjeç.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, shoferi, i cili ndodhet në gjendje të rëndë ishte partneri i 22-vjeçares. Ata ishin prindër të fëmijës 2-vjeçar.

Image

Më Shumë

Moti për sot

Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë...

Vdekja e futbollistit 17 vjeçar në Prizren, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e futbollistit 17 vjeçar në Prizren. Sipas raportit 24 orësh policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur...

Lajmet e Fundit