10.8 C
Prizren
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Digjet një shtallë në Rahovec, shkakton dëme të mëdha

Në një shtallë në Rahovec mbrëmë rreth orës 01:00, ka rënë një zjarr i madh.

 

 

Zjarri ka shkaktuar dëme të mëdha, ku janë djegur mbi 1600 balla ushqim dhe e kanë pësuar dy lopë dhe një viq.

Shkak i këtij zjarri ka qenë energjia elektrike./Front Onlin

Më Shumë

Sekuestrohen dhjetëra kavanozë mjaltë dhe 40 kg kaçkavall në Prevallë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën ka sekuestruar dhjetëra kavanozë mjaltë dhe 40 kilogramë kaçkavall në Prevallë të Prizrenit. Ato...

Bashkimi mposhtet përsëri, Prakuraitis ende pa fitore

Tashmë janë bërë katër ndeshje (2 në BIBL, 2 në Superligë), ndërsa trajneri i ri i Bashkimit Audrius Prakuraitis nuk ka shijuar fitoren me portokallezinjtë! Lituanezi...

Lajmet e Fundit