19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Digjet një shtallë në Rahovec, shkakton dëme të mëdha

Në një shtallë në Rahovec mbrëmë rreth orës 01:00, ka rënë një zjarr i madh.

 

 

Zjarri ka shkaktuar dëme të mëdha, ku janë djegur mbi 1600 balla ushqim dhe e kanë pësuar dy lopë dhe një viq.

Shkak i këtij zjarri ka qenë energjia elektrike./Front Onlin

Më Shumë

Digjet një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova”, në aksin Suharekë-Prizren

Një veturë është kapluar nga zjarri në autostradën "Ibrahim Rugova", në aksin Suharekë-Prizren.  Indeksonline ka siguruar pamjet e djegies së automjetit, të tipit ”Mercedes”, ku...

Marrëveshje për binjakëzimin e Prizrenit me qytetin e Harrisonburgut

Kryetari i Prizrenit Shaqir Totaj, ka nënshkruar një marrëveshje për binjakëzimin e Prizrenit me qytetin Harrisonburg të Virxhinias së SHBA-së. “Ku binjakëzim do të shërbejë...

Lajmet e Fundit